+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
29.12.2022

SIA KULK piedalās labdarības akcijā "Nepaej garām"

Rosīšanās pie svētku galda, bērnu čalas un atkalsatikšanās – šonedēļ SIA “KULK” tradicionāli viesojās Latvijas Bērnu fonda (LBF) Jelgavas nodaļas Ziemassvētku pasākumā, labdarības akcijas “Nepaej garām” gaitā iepriecinot bērnus ar 100 gardām saldumu paciņām. 

 

 “Jau gadiem vērojam godprātīgu, pašaizliedzīgu Latvijas Bērnu fonda darbu un esam gandarīti, ka arī šajā svētku reizē varam kļūt par daļu no LBF Jelgavas nodaļas komandas. Bērnu smaidi un neviltots prieks ir lielākā iespējamā pievienotā vērtība,” vērtē SIA KULK valdes priekšsēdētāja Eva Melbārde, aicinot arī citus uzņēmumus rast iespēju palīdzēt fondiem un biedrībām, kuras atbalsta dažādas sabiedrības grupas.

KULK iepazīšanās ar fondu notikusi 1990. gadā, teju kopš LBF Jelgavas nodaļas dibināšanas. Zīmīgi, ka jau no pirmssākumiem, vairāk nekā 30 gadu garumā, LBF Jelgavas nodaļas priekšsēdētājas amatā darbojas Silvija Melita Dālmane. Kopā ar savu brīvprātīgo komandu Dāmanes kundze savā paspārnē pa šiem gadiem uzņēmusi kopumā vairāk kā 1000 ģimenes, tostarp gan grūtībās nonākušās daudzbērnu ģimenes, gan bez vecāku gādības palikušos bērnus, gan arī bērniņus ar īpašām vajadzībām.

“Katram fonda bērniņam, katrai ģimenei, kura pie mums vēršas, ir savs stāsts. Es vienmēr cenšos uzklausīt un meklēju iespējas palīdzēt. Vajadzību spektrs ir ļoti plašs – tā ir gan finansiālā palīdzība dažādām operācijām, zālēm, palīglīdzekļu iegādei, gan morālais atbalsts, gan arī interešu izglītības un socializēšanās iespēju nodrošināšana. Vislielākais gandarījums, kas silda sirdi, ir redzēt sava darba augļus – bērnus, ar kuriem esam tikuši pāri viņu smagajiem dzīves pārbaudījumiem un kuri aug par krietniem cilvēkiem,” tā S.M.Dālmane.

Būtiski uzsvērt, ka Ziemassvētku labdarības akcijā "Nepaej garām!" palīdzēt grūtībās nonākušiem bērniem un viņu ģimenēm var ikviens – gan uzņēmumi, gan iedzīvotāji.

Minimālais ziedojumu apmērs ir 1,42 eiro un to iespējams ziedot, zvanot pa tālruni 90006484.

Savukārt lielāku ziedojumu nodibinājumam iespējams veikt ar pārskaitījumu:

“Latvijas Bērnu fonds” reģ. nr. 40008018725, a/s “SEB BANKA” konta nr. LV42UNLA0002000707402, maksājuma mērķī norādot “Nepaej garām”!

Par iespējām palīdzēt konkrētajām Jelgavas valstspilsētas ģimenēm lūdzam interesēties LBF Jelgavas nodaļā.