+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
19.02.2023

SIA KULK atbalsta Jelgavas pensionāru biedrību

SIA KULK tradicionāli atbalsta vietējo, šoreiz uzņēmuma labdarības budžeta līdzekļus novirzot Jelgavas pensionāru biedrības vajadzībām – biedrībai sagādātas dāvanu kartes kancelejas preču iegādei. 
 
 
 Ja 2005. gadā biedrība tika oficiāli dibināta, lai pamatā nodrošinātu humāno palīdzību mazdrošinātiem pensionāriem, tad šodien, savās aprindās pulcējot kopumā ap 300 senioru, biedrība ikdienā realizē interešu izglītības un sociālos projektus. Datormācība, gleznošana, psihologu lekcijas, tiesību mācības, angļu valoda, trenažieri, dziedāšana, vingrošana un līnijdejas – tā ir tikai daļa no tām nodarbībām, kas ikdienā notiek Jelgavas pensionāru biedrības realizētā projekta “Senioru universitāte” gaitā.
 
Dažas interešu grupas jau augušas līdz saliedētiem kolektīviem, kuri startē un gūst godalgas dažāda mēroga sacensībās. Bez tam, seniori kopā dodas ekskursijās, piedalās pasākumos un gatavo! Esam gandarīti redzēt biedrības rūpes par pilsētas senioriem un dalāmies pieredzē, aicinot arī citus uzņēmējus nepalikt vienaldzīgiem un pamanīt tās vietējās organizācijas, biedrības un cilvēkus, kuriem vajadzīgs atbalsts. Jelgavas pensionāru biedrība ir atvērta sadarbībai un vienlaikus novērtē dažāda veida un mēroga atbalstu: gan finansiālu, gan metriāltehnisko. Bez tam – biedrībai tiek laipni aicināti pievienoties jauni dalībnieki.
 
Interesēties par aktuālo (atbalsta iespējām vai dalību biedrībā) iespējams, sazinoties ar biedrību pa tālruni 63024428 vai e-pastu: pilsseniors@inbox.lv