+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
19.11.2020

KULK iepriecināja pansionāta iemītniekus

Jelgavā ražoti cepumi un čiekuru ievārījums, tēja, Latvijā ražota šokolāde un konfektes, rozes – tādas dāvanas no uzņēmuma „Kulk” saņēma sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Staļģene” iemītnieki.

“Novembrī, kad dienas ir tik īsas un tik agri kļūst tumšs, visi cilvēki vēlas kaut ko patīkamu. Bet šajā novembrī, kad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, ir tik daudz ierobežojumu, – vēl jo vairāk. Lai kādu iepriecinātu, nepavisam nav obligāti jāgaida tam tradicionāli piemērotais gada laiks – Ziemassvētki. Dāvanai mēs izvēlējāmies Jelgavā un Latvijā ražotus gardumus, pie viena atbalstot ne tikai pansionāta klientus, bet arī vietējos ražotājus. Es ceru, ka šī mūsu labdarības akcija iedvesmos arī citus uzņēmumus sagādāt kādam prieku,” saka „Kulk” valdes priekšsēdētāja Eva Melbārde.
 
Dāvanu komplektā iekļauts Jelgavā ražotais čiekuru ievārījums "Mītavas Čiekurs" un uzņēmuma "Grauda Spēks", kas nesen Jelgavā atklāja ražotni, dabīgie šokolādes cepumi. Tāpat komplektā pievienoti –  Laima šokolāde un konfektes, kā arī Tērvetes pusē lasītā Rūķīšu tēja 

“Mūsu darbinieki pansionāta klientiem ir uzrakstījuši atklātnītes ar laba vēlējumiem, daži ir izvēlējušies ierakstīt dzejolīšus – lai dāvana būtu vēl daudz labāka,” teic Melbārde.
 
Dāvanas tika nodotas 19.novembrī, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības. 
 
“Es varu teikt vien to, ka mūsu klientiem šādi uzmanības apliecinājumi ir ļoti patīkami,” priecīga bija SAC “Staļģene” vadītāja Agnese Kotlere.